TeĎ NEmusíš helpnou nikde.!! 

Help My

    Hodnotím blogy =Tady.   
Ze žákovských ...

10. ledna 2009 v 20:11 | Terčíík |  $Kravinky$

Ze žákovských...


Zasadil žáka Kořínka do květináče. Ohrožuje spolužačku při vyučování kružítkem,které není jeho.Prosím,kupte mu vlastní. I přes přísný zákaz kouření kouří na WC a nedopalky hází do záchodové mísy.A pak mi drze tvrdí,že on to nebyl,protože kouří jinou značku. Nemá podepsané vši! Vaši dva synové mi přivřeli hlavu mezi dvě tabule a dobře se při tom bavili. Kouká se mi pod sukni,tvrdí,že hledá tužku,a pak vykřikuje po třídě,že nosím růžová tanga.
Leze do pětimetrové výšky na dvoumetrový strom. Když bereme kořen slova,tvrdí,že svou spolužačku Kořínkovou rozebírat nebude. O přestávce leze na WC po zdi. Tváří se inteligentně,ale je úplně blbej. Pořád se hlásí. Bije spolužačku deštníkem,ač není jeho. Při sexuální výchově osahává spolužačky a tvrdí,že se vzdělává. Vyndala při hodině tělesné výchovy kozu a celá třída přes ni skákala. Rozbil okno a vymlouval se,že nemůže dýchat. Strká si lentilky do nosu a hraje všemi barvami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veri a Lusy tvoje milované SB♥♥ Veri a Lusy tvoje milované SB♥♥ | Web | 11. ledna 2009 v 19:05 | Reagovat

Ahojky naše SB♥♥, jelikož si naše milované sbčko tak tě mocky prosíme dej nám hlásek http://witch11.blog.cz/0901/8-kolo-sonc-finale  sme ve finále je to pro nás moc důležitý. Kdyžtak někomu napiš aby pro nás hlasoval, napiš a mi ti to oplatíme děkujem mocky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama